Ubytovací podmínky

Přihlášení

Chalupu si můžete rezervovat telefonicky na čísle 723 057 662, 602 848 018, emailem na info@chalupapodlipami.cz nebo pomocí kontaktního formuláře na webu v sekci KONTAKT.
Od nás obratem obržíte potvrzení rezervace a číslo účtu. Záloha 5.000,- je k zaplacení do 10 dnů, zbytek až na místě.

Jestliže se do 10 dnů neuskuteční platba zálohy, můžeme zamluvený termín nabízet jiným zájemcům. Tato záloha je nevratná. Je možné ji využít pro jiný termín.

Příjezd a odjezd

Příjezd by se měl uskutečnit mezi 16.00-19.00 hodinou, odjezd do 10.00 hodin. Jestliže by jste měli přijet později než v 19.00 hodin je třeba včas informovat správce objektu. Jestliže objekt předčasně opustíte, propadá Vám celá nájemní částka.

Povinnosti nájemníků

Při předání klíčů je třeba zaplatit kauci ve výši 5.000,- v hotovosti (bude na konci pobytu vrácena). Objekt může být obsazen maximálně 8 osobami, další osoby nemusí být přijaty (je třeba se předem domluvit se správcem objektu).

Z hygienických důvodů nepřijímáme žádná zvířata.


Objekt je zapotřebí starostlivě udržovat. Úklid zařízení kuchyně, nádobí a příborů je věcí nájemníka a není zahrnuto v závěrečném úklidu. Nájemník ručí za všechny jím nebo jeho spolunájemníky způsobené škody. To stejné platí, jestliže nemůže být objekt předán následujícím nájemníkům. Škody mohou být zúčtovány z kauce.